Frakt Kun 49,- | Gratis frakt over 1000 kr | 90 dagers åpent kjøp – Trygg handel

Visconti Santorini Kos Lommebok Flerfarget

Rating:
100 % of 100
kr 759,00
Tilgjengelighet:
På lager
Kun 5 igjen
SKU
viscontiSTR4
  • Nappa skinn: Mykt og holdbart materiale med naturlig finish.
  • Håndfoldet klaff: Tredimensjonalt design med håndverksfølelse.
  • 12 kortlommer + ID-vindu: Gir god oversikt og enkel tilgang.
  • To glidelåslommer: Innvendig og utvendig plass for småting og mynter.
  • Detaljer: Flerfarget glidelåshempe og presis kontrastsøm.
  • Størrelse: 18,5 × 10,5 cm.
  • Gaveeske: Inkludert – passer også som gave.

Visconti Kos – Stor Lommebok Dame i Nappa Skinn

Visconti Kos er en stor lommebok for dame i klassisk matinee-stil, laget i mykt nappaskinn med en håndfoldet klaff som gir et unikt, tredimensjonalt uttrykk. Fargerike glidelåsdetaljer og kontrastsøm gir lommeboken et særpreg du legger merke til.

Romslig og godt organisert

Under klaffen finner du 6 kortlommer og et ID-vindu. Innsiden byr på ytterligere 6 kortlommer, 3 rom i full bredde og en stor todelt glidelåslomme for mynter og småting. På baksiden finnes det et ekstra rom i full bredde og en smal glidelåslomme.

Beskyttelse og kvalitet

RFID-beskyttelse hindrer uautorisert skanning og beskytter betalingskort og ID. Lommeboken er laget i ekte nappa skinn med flotte håndverksdetaljer som eldes pent med bruk.

Format og gaveeske

Størrelse: 18,5 × 10,5 cm – romslig og velorganisert uten å bli klumpete. Leveres i gaveeske – et ideelt valg for deg selv eller som gave.

Mer informasjon
Dimensjoner 18 x 10 cm
EAN 5056070500501
Modell Clutch, RFID, Stor
Materiale Ekte Skinn
Kortlommer 11
RFID beskyttelse Ja
Skriv din egen produktanmeldelse
Du omtaler:Visconti Santorini Kos Lommebok Flerfarget
Din vurdering:
Vi fant andre produkter du kanskje vil like!
90 dagers åpent kjøp – Trygg handel Frakt Kun 49,- | Gratis frakt over 1000 kr Klarna Kjøp nå, betal senere PayPal Trygg betaling med PayPal