Frakt Kun 49,- | Gratis frakt over 1000 kr | 90 dagers åpent kjøp – Trygg handel

Visconti Paris Lommebok Daisy blomster

kr 499,00
Tilgjengelighet:
På lager
SKU
DS81-BLK/PACE
  • Mykt nappaskinn: Glatt og holdbart materiale med komfortabel finish.
  • Blomstret skinnapplikasjon: Dekorative detaljer gir et personlig uttrykk.
  • 6 kortlommer + ID-vindu: Praktisk plass til kort og legitimasjon.
  • Seddelrom: For kontanter og kvitteringer.
  • Glidelåslomme: Trygg oppbevaring av mynter og småting.
  • Størrelse: 9 × 12 cm.
  • Gaveeske: Inkludert.

Visconti Paris – Mellomstor Damelommebok med Håndlaget Blomsterapplikasjon

Visconti Paris er en mellomstor lommebok for dame, laget av ekte skinn og dekorert med nøye håndlagde tusenfryd-blomster i farget skinn. Hver detalj på klaffen er resultat av presist håndverk, noe som gir lommeboken et særpreget og elegant uttrykk.

Plass til det viktigste

Lommeboken har 6 kortlommer, ID-vindu, 2 ekstra rom og et seddelrom i full bredde. På baksiden finnes en todelt glidelåslomme for å holde mynter og småting adskilt.

Materiale og størrelse

Laget i ekte mykt nappa skinn med fargerik lærapplikasjon og kontrastsøm. Størrelse: 9 × 12 cm – passer fint i vesken uten å ta for mye plass.

Leveres i gaveeske – en gjennomført lommebok med håndverksfølelse, perfekt som gave eller til deg selv.

Mer informasjon
Dimensjoner 12 x 9 cm
EAN 5060293696996
Modell Clutch, Medium, RFID
Materiale Ekte Skinn
Kortlommer 11
RFID beskyttelse Ja
Skriv din egen produktanmeldelse
Du omtaler:Visconti Paris Lommebok Daisy blomster
Din vurdering:
Vi fant andre produkter du kanskje vil like!
90 dagers åpent kjøp – Trygg handel Frakt Kun 49,- | Gratis frakt over 1000 kr Klarna Kjøp nå, betal senere PayPal Trygg betaling med PayPal